Dnes startuje HOBBY TV

Print Verze pro tisk
Print Doporuč známému
08.10.2018 00:48
SatInfo - CZ a SK stanice

IMG
HOBBY TV je nový lifestylový televizní kanál na českém a slovenském trhu zaměřený na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i fanoušci, jež rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, cestování a spoustu dalších zajímavých témat.

HOBBY TV přináší pestrou nabídku pořadů jak pro ženy tak pro muže s kreativním, edukativním a Inspirace pro každého na HOBBY TV odpočinkovým obsahem, jenž se stane každodenním zdrojem zábavy. Obsah plný legrace, zajímavých informací a nápadů. Moderní i retro témata. Zábava a inspirace pro všechny věkové skupiny.


Původní programová nabídka

Diváky čekají také pořady z vlastní tvorby. Libovky Pepy Libického - moderně laděný pořad pro domácí kutily, jehož ústřední postavou je kutil Pepa Libický. V každém díle Libovek se bude věnovat výrobě jednoho funkčního nebo designového výrobku, během které divákům ukáže detailní postup.

Zoo Show - pořad připravovaný ve spolupráci se Zoologickou zahradou Hlavního města Prahy. Jedná se o encyklopedii zvířat pro malé i velké. V každém díle se dozvíte o jednom zvířecím druhu, o tom, kde žije a řada dalších informací.

Třebaže Král Jelimán je opravdu jelimán, protože Lemuři žijí v tzv. matriarchátu, tedy vše řídí nejstarší matka.

A na milovníky vaření čeká Rawmania, moderní způsob přípravy jídla pro zdravější životní styl nebo Minirecepty, jednoduché a chutné pokrmy v rychlém videu.


Zahraniční programová nabídka

Kutilské pořady na HOBBY TV nabídnou inspiraci ze všech koutů světa. Od drobných interiérových úprav, kreativních nápadů, jak osvěžit domovní fasádu, komplexních rekonstrukcí až po budování unikátních novostaveb. Návštěva těch nejkrásnějších zahrad, vše o květinách, informativní rozhovory či návštěvy botanických zahrad až po praktické rady, jak pěstovat vlastní zeleninu a ovoce.

Diváci se mohou těšit na Kevina McClouda a jeho Velkolepé designy, ve kterých představí ty nejzajímavější architektonické projekty a jejich realizaci. Nejlepší domov nebo Jak najít svůj vysněný dům nabídnou podívanou do krásných domů. Seriál Útěk na venkov zavede diváky mezi ty, co touží vyměnit město za poklidný anglický venkov.

Milovníky zahrad zaujme pořad Krasná zahrada Charlieho Albona, jenž sleduje budování unikátní zahrady od A do Z. Vitální zahrada nabídne tipy k pěstování vlastního bio ovoce a zeleniny. Seriál Květinová show okouzlí čerstvými květinami a jejich výstavami. Tipy na praktické úpravy nebo zkrášlení vašeho domova nabídnou seriály Design pro vás, Kutil domácí, Buďte nápadití! nebo 101 kutilských základů.

Amatérské i zkušené kuchaře potěší seriál Škola vaření s Marthou Stewart, která jednoduchým způsobem předává základy vaření zábavnou formou.


HOBBY TV se objeví ve vysílání satelitních, DVB-T, kabelových a IPTV vysílatelů, za jejím vznikem stojí společnost S&P Sales House, kterou už známe např. z tvorby televizí MŇAU TV a MŇAM TV. Podrobné týdenní programové přehledy stanice si můžete již nyní stáhnout na webu satCentrum v sekci TV program (TV download).


Adresa HOBBY TV:

S&P Sales House
Poděbradská 786/65a
198 00, Praha 9
mail: obchod@spsaleshouse.com


(Připraveno podle podkladů Ivany Finlay-Notman, S&P Sales House, VHR, 8. 10. 2018


Ulož odkaz na: linkuj.cz | jagg.cz | zalinkuj.cz | vybrali.sme.sk | del.icio.us

Ing. Václav Hrubec

Mírová 576
CZ - 768 21 Kvasice

tlf:
+420 602 772 492
CZ: dnes: Jáchym zítra: PetraSK: dnes: Leonard zajtra: Milica
Personalizace

Nastavit barvu:

Vyhledávání

Rubriky
Linky
Alternativní verze: Ostatní linky:

© VHR, 1997 - 2022, Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem - All rights reserved!