Na české obrazovky přichází nový hudební program - 360TuneBox: Hudba v rytmu dne

Print Verze pro tisk
Print Doporuč známému
03.06.2013 22:44
SatInfo

Společnost SPI International, provozovatel rodiny programů FILMBOX, spouští hudební program 360TuneBox. Hudební televize pro mladé publikum, jehož hudební zájmy přesahují sestavu populárních interpretů ve vysílání stávajících stanic, vstoupila na české obrazovky 1. června. V nabídce televizních operátorů vystřídala program EroXX HD a vysílá výběr videoklipů mnoha žánrů přizpůsobený denní době, navíc v kvalitě HD.

Nová hudební stanice diváka provede celým dnem. Proud hudby je přizpůsoben energii a náladě každé denní doby – od stimulujících skladeb v ranních hodinách přes klidnější klipy odpoledne po relaxační či naopak taneční hudbu večer a v noci. Nový program se vyznačuje i neobyčejnou rozmanitostí žánrů, mezi jinými vysílá hip hop, indie rock, hudbu elektronickou i populární.

Parametry příjmu: satelit: Astra 3B, orbitální pozice: 23,5°východně, kmitočet: 11 817 GHz, polarizace: vertikální, Symbol Rate: 27 500 kSymb/s, FEC: 5/6, norma: DVB-S2/MPEG-4 HD, internet: http://cz.filmboxextra.pl/, facebook: http://www.facebook.com/FilmboxCZaSK a YouTube: http://www.youtube.com/user/FilmBoxCesko.

„360TuneBox je určen divákům, kteří se nespokojí s omezenou nabídkou komerčních stanic,“ říká Łukasz Bułka, ředitel marketingu a PR ve společnosti SPI International. „Program se nebude soustředit na známá jména globálního hudebního průmyslu, ale nabídne pestrou paletu klipů hudebních průkopníků a stoupajících hvězd z celého světa – diváky čeká 100 nových klipů každý měsíc.“


Václav Hrubec, 3. 6. 2013


Ulož odkaz na: linkuj.cz | jagg.cz | zalinkuj.cz | vybrali.sme.sk | del.icio.us

Ing. Václav Hrubec

Mírová 576
CZ - 768 21 Kvasice

tlf:
+420 602 772 492
CZ: dnes: Alexandr zítra: LumírSK: dnes: Alexander zajtra: Zlatica
Personalizace

Nastavit barvu:

Vyhledávání

Rubriky
Linky
Alternativní verze: Ostatní linky:

© VHR, 1997 - 2020, Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem - All rights reserved!