CZ a SK stanice

Satelitní info 01/2019

Stejně jako v minulých letech se opět podíváme na satelitní orbit v pravidelném měsíčním souhrnu Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu. Dnes uvedu změny, ke kterým došlo v průběhu prosince 2018 a na samém začátku roku 2019.

JOJ Cinema HD na předvolbě Skylink Ochutnávka a ukončení vysílání programu Spice

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o zařazení programu JOJ Cinema HD na předvolbu Skylink Ochutnávka a zároveň o ukončení vysílání erotického programu Spice.

Spokojené a klidné vánoční svátky!

Přeji všem spokojené a klidné vánoční svátky, hodně pohody a splnění všech přání! Václav Hrubec

M7 Group kupuje východoevropské televizní platformy DTH od Liberty Global

M7 Group, jeden z předních poskytovatelů televizních služeb v Evropě, dnes oznámil, že dosáhl dohody o koupi satelitních TV platforem DTH od Liberty Global plc, momentálně působících na čtyřech trzích ve východní Evropě. Liberty Global poskytuje DTH služby v Maďarsku pod značkou UPC Direct, v České republice a na Slovensku pod značkou freeSAT a v Rumunsku pod značkou FocusSat.

Satelitní info 12/2018

Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu, ke kterým došlo v průběhu listopadu a na začátku prosince.

Nick Jr Czech na předvolbě Skylink Ochutnávka

Na transponderu č. 233 providera M7 Group, platforma Skylink na satelitu Astra 3B můžeme od dnešního dne - úterý 4. 12. 2018 na předvolbě s ID: „Skylink Ochutnávka“ sledovat dětský kanál „Nick Jr Czech“ v českém a anglickém jazyce.

Satelitní info 11/2018

Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu, ke kterým došlo v průběhu října a na začátku listopadu.

Kde naladíme HOBBY TV?

V pondělí 8. 10. obohatil nabídku dokumentárních stanic na českém a slovenském trhu nový lifestylový kanál HOBBY TV. Za vznikem televize stojí společnost S&P Sales House, kterou už známe z tvorby stanic MŇAU TV a MŇAM TV. Ihned po představení HOBBY TV jsem dostal řadu dotazů, čtenáři se zejména ptali, kde tento kanál naladí. V článku najdete aktuální přehled.

Satelitní operátor FLIX TV končí vysílání. O zákazníky se postará

Zákazníci FLIX TV v úterý 9. 10. obdrželi oznámení, že z důvodu nuceného ukončení činnosti již nebude jejich satelitní operátor dále schopen poskytovat sjednané služby. Snahou bylo zajistit televizní vysílání až do poloviny listopadu, což se nepodařilo vyjednat. Proto dodávky služby byly přerušeny.

Dnes startuje HOBBY TV

HOBBY TV je nový lifestylový televizní kanál na českém a slovenském trhu zaměřený na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i fanoušci, jež rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, cestování a spoustu dalších zajímavých témat.

Satelitní info 10/2018

Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu, ke kterým došlo v průběhu září a na začátku října.

DIGI TV rozšíří sportovní nabídku o další čtyři kanály DIGI Sport v HD

DIGI TV nejpozději od nadcházejícího víkendu nabídne osm programů DIGI Sport. Ke stávajícím čtyřem kanálům přibydou další čtyři: DIGI Sport 6 HD, DIGI Sport 7 HD, DIGI Sport 8 HD a DIGI Sport 9 HD. Diváci si tak užijí mnohem více fotbalu podle svých preferencí.

FLIX TV již brzy ukončí svou satelitní distribuci v Česku i na Slovensku

Satelitní TV operátor FLIX TV ukončí v polovině listopadu své působení na českém a slovenském trhu s televizním vysíláním. Za dobu své působnosti získal několik tisíc zákazníků, o které se postará a nenechá je bez programů, na které jsou zvyklí.

Nejvyšší čas pro přelaďování některých programů Skylinku - podrobné informace

Navazuji na článek na tomto webu Některé programy Skylinku mění své parametry - kdo bude muset přeladit?, a upozorňuji, že je již nejvyšší čas! Zmiňované programy už vysílají s novými parametry, přičemž jejich vysílání na původních pozicích bude brzy ukončeno. Informuji o časových milnících a dalších podrobnostech.

Satelitní info 8-9/2018

Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu, ke kterým došlo v průběhu července, srpna a na začátku září.

Na pozici Skylink ochutnávka od 30. 8. vysílá Golf Channel

Na transponderu č. 233 providera M7 Group, platforma Skylink na satelitu Astra 3B můžeme od čtvrtka 30. 8. 2018 na předvolbě s ID: „Skylink Ochutnávka“ sledovat sportovní kanál Golf Channel v českém a anglickém jazyce:

DIGI TV upravuje programovou nabídku po vyřazení stanic AMC Networks

Od pondělí 3. září zařazuje český televizní operátor DIGI TV deset nových stanic a současně došlo k vyřazení kanálů patřících americké společnosti AMC Networks. Navíc DIGI TV posiluje sportovní nabídku pro všechny zákazníky přidáním sportovní stanice DIGI Sport 2 HD v rámci časově neomezené promo akce do ZÁKLADNÍHO balíčku.

Operátor DIGI Česká republika bez upozornění vypnul kompletní portfolio stanic AMC Networks CNE

Navzdory platným smlouvám, nemohou předplatitelé operátora DIGI Česká republika ode dneška 3. září 2018 sledovat ani jeden z jedenácti stanic z portfolia AMC Networks International – Central and Northern Europe. Mezi tyto kanály patří například Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, TV Paprika a řada dalších.

Na pozici Skylink ochutnávka od 1. 8. vysílá AXN

Na transponderu č. 233 providera M7 Group, platforma Skylink na satelitu Astra 3B můžeme od dnešního dne - středy 1. 8. 2018 na předvolbě s ID: „Skylink Ochutnávka“ sledovat dokumentární kanál „AXN“ v českém a anglickém jazyce

Satelitní info 07/2018

Krátce, stručně a aktuálně ke změnám na satelitním orbitu, ke kterým došlo v průběhu června a na začátku července.


Ing. Václav Hrubec

Mírová 576
CZ - 768 21 Kvasice

tlf:
+420 602 772 492
CZ: dnes: Jáchym zítra: PetraSK: dnes: Leonard zajtra: Milica
Personalizace

Nastavit barvu:

Vyhledávání

Rubriky
Linky
Alternativní verze: Ostatní linky:

© VHR, 1997 - 2022, Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem - All rights reserved!